Kontakt

Office:

MB genero, s.r.o.
Hviezdoslavova 300
014 01 Bytča
E-mail: info-ZVNC-mbreality.com

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 3 nehnuteľností.

Kariéra

PONUKA PRÁCE AKO REALITNÝ MAKLÉR

Pre nezávislých, mlado mysliacich, aktívnych, dravých ľudí, ochotných urobiť vždy pre klienta viac ako očakáva! Pre ľudí, ktorí nepoznajú slová „nedá sa“ . Pre ľudí, ktorí sú schopní zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a nechcú sa spoliehať na druhých. Pre tých, pre ktorých maklérstvo nie je práca, ale vášeň a majú ju radi. Pre Vás, ktorí chápete, že peniaze sú odmenou za vykonanú prácu a koľko ich zarobíte, závisí iba od Vás!

Ponúkame Vám lepšie finančné ohodnotenie než väčšina realitných kancelárii, možnosť kariérneho postupu, práca s mladým dynamickým kolektívom. Buď jeden z prvých v začínajúcej realitnej kancelárii s veľkým potenciálom. Aj bez skúseností v podnikaní s realitami, Vás s radosťou zaškolíme a dáme priestor na rozbeh.

Ak sa necítite na prácu makléra, alebo ju nemôžete vykonávať z rôznych dôvodov naplno, pridajte sa k „priateľom a fanúšikom MB reality“ a my Vás za Vaše tipy na predaj nehnuteľností, ktoré nám dáte, ihneď po ich predaji odmeníme podielom z našej provízie!
Žilinský kraj + Považská Bystrica

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na adresu info-ZVNC-mbreality.com